Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy, utrudnienia na A1 [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Duże utrudnienia na Autostradzie A1 pomiędzy węzłami Rowień a Bełk. Jak informuje oficer dyżurny Komendy Straży Pożarnej w Rybniku, doszło tam do 2 zdarzeń drogowych.

Fot. policja Rybnik

Wiemy więcej o jednym z wypadków na A1. Jak informuje Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji w zdarzeniu, do którego doszło na pasie w stronę granicy, zginął 42-letni kierowca z Rudy Śląskiej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do tragicznego w skutkach wypadku doszło na 20 km pomiędzy węzłami Bełk i Rowień. Jadący bmw, 20-letni kierowca, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w kię ceed, prawdopodobnie stojącą na pasie awaryjnym. Mimo reanimacji 42-letniego kierowcy nie udało się uratować. |Na razie nie wiadomo czy w chwili uderzenie był na zewnątrz, czy też siedział w środku. To wyjaśnią mundurowi, którzy cały czas pracują na miejscu zdarzenia.

PISALIŚMY WCZEŚNIEJ:

Najpierw na 18 km w stronę granicy dachował samochód osobowy. Jedna osoba została poszkodowana, przyleciał po nią helikopter LPR. Wkrótce do kolejnego wypadku doszło na 20 km, ale w stronę Gliwic tam zderzyły się 2 samochody, na razie nie ma informacji o poszkodowanych.

Również w Pawłowicach doszło do wypadku, na ulicy Wodzisławskiej zderzyły się 3 samochody. Wypadek także na wiślance na słynnym łuku z fotoradarem, z drogi wypadł samochód osobowy, jedna osoba została poszkodowana.

Kierowcy uważajcie na siebie, dziś (29.05.) warunki do jazdy nie są najlepsze, intensywne przelotne opady deszczu nie ułatwiają jazdy.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj