Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na rondzie na ulicy Wodzisławskiej w Mszanie

Facebook Twitter

Ważna informacja dla kierowców! Od 12.00 będą utrudnienia na rondzie na ulicy Wodzisławskiej w Mszanie. Firma remontująca DW 933 rozpoczyna asfaltowanie tego odcinka.

Problemy w poruszaniu się pojazdów będą dziś (14.05.) i jutro (15.05.) na odcinku od zjazdu na autostradę A1 do nowo wybudowanego ronda na skrzyżowaniu ul. Wodzisławskiej, Moszczeńskiej i Wolności. W samo południe rozpoczną są prace na lewej części ronda i ulicy Wolności. Ruchem kierować będą drogowcy. Od 16.00 zamknięty będzie wyjazd i wjazd z i na rondo w ul. Moszczeńską.

Wyznaczono objazdy:

W dniu 14.05.2021 od godziny 12.00 prowadzone będą prace związane z wykonaniem warstwy ścieralnej na lewej części ronda i ul. Wolności. Ruch pojazdów na relacjach: Wodzisław Śl. – Jastrzębie Zdrój, Jastrzębie Zdrój – Wodzisław Śl. oraz zjazd w ul. Moszczeńską odbywał się będzie pod ręcznym kierowaniem ruchem. Zjazd z ronda w ul. Wolności (DW930) zostanie zamknięty, a objazd zostanie poprowadzony poprzez DW 933 do ul. Połomskiej – ul. Podgórna do ul. Wolności. Przewidywany czas trwania etapu : 4 godziny.

Od około godziny 16.00 otwarta zostanie lewa część ronda wraz z ul. Wolności, a zamknięty zostanie wyjazd i wjazd z/na rondo w ul. Moszczeńską. Objazd zamkniętego wlotu ronda z ul. Moszczeńskiej poprowadzony zostanie poprzez ul. 1 Maja do ul. Sportowej i dalej na DW 933 ul. Wodzisławska.

W dniu 15.05.2021 planowane jest wykonanie warstwy ścieralnej na odcinku DW 933 (ul. Wodzisławska w Mszanie) od zjazdu na autostradę A1 do nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Wodzisławskiej, Wolności, Moszczeńskiej. Ruch na kierunkach: Jastrzębie Zdrój – Wodzisław Śl. na tym odcinku odbywał się będzie z Dw 933 – poprzez ul. Sportową, 1. Maja do ul. Moszczeńskiej. Przewidywany czas wykonania tego zakresu robót – 6 godzin.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj