Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy w Rydułtowach. Zmiany w ruchu na skrzyżowaniu obok biblioteki

Facebook Twitter

Trwa remont skrzyżowania ulic Raciborskiej i Mickiewicza, w ramach szkód górniczych usuwane jest poprzeczne pękniecie na głównej jezdni. Prace posuwają się naprzód w związku z tym, od wtorku (10.12.) do końca tygodnia, do soboty (14.12.) nastąpi zamknięcie wyjazdu z Mickiewicza w kierunku ul. Raciborskiej.

Nastąpią zamiany w rozkładach jazdy autobusów:

  • MZK Jastrzębie-Zdrój linii nr: 224 i 226.

Autobusy linii 224 i 226 kursować będą objazdem to jest:

Linia 224 – od przystanku KWK Rydułtowy ul. Ofiar Terroru, Bema, Raciborską do przystanku Rydułtowy Orłowiec i dalej po trasie, w kursach powrotnych od przystanku Rydułtowy Orłowiec ul. Raciborską, Bema do przystanku Rydułtowy Bema Markiet i dalej po trasie. Z obsługi linii wyłączone zostaną przystanki: Rydułtowy Mickiewicza oraz Rydułtowy Ośrodek Zdrowia,

zamiennie obsługiwane będą przystanki Rydułtowy Galeria, Rydułtowy Bema Raciborska i Rydułtowy Bema Stadion.

Linia 226 – od przystanku Rydułtowy Las ul. Raciborską, Bema, Strzelców Bytomskich do ronda, nawrót na rondzie dojazd do przystanku Rydułtowy Ośrodek Zdrowia w kierunku ul. Bema i dalej po trasie.

W kursach o przeciwnym biegu odwrotnie. Z obsługi linii wyłączone zostaną przystanki: Rydułtowy Mickiewicza oraz Rydułtowy Galeria.

Zamiennie obsługiwane będą przystanki Rydułtowy Bema Raciborska i Rydułtowy Bema Stadion. Objazd dla linii 226 obowiązywać będzie w dniach od 10 do 13 grudnia 2019 r. gdyż w soboty linia nie kursuje ulicą Mickiewicza.

  • ZTZ Rybnik w zakresie linii nr: 10, 23 oraz 28.

W związku z remontem skrzyżowania ul. Raciborskiej i ul. Adama Mickiewicza w Rydułtowach od dnia 10.12 do 14.12.2019 wyłączone z obsługi zostaną przystanki Rydułtowy Mickiewicza i Rydułtowy Ofiar Terroru dla linii 10 i 28, natomiast autobusy linii 23 nie będą obsługiwać przystanku Rydułtowy Mickiewicza.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022