Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Cieszynie: cztery osoby ranne, lądowały dwa LPR-y

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy! Wypadek w Cieszynie, na ulicy Katowickiej. Po dwóch, ciężko rannych nastolatków przyleciały dwa helikoptery Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Cztery osoby ranne, w tym dwie ciężko w wypadku w Cieszynie. Lądowały dwa śmigłowce LPR. Zdarzenie miało miejsce dziś (02.06) około godziny 16.30 na ulicy Katowickiej. Jak przekazał Radiu 90 Rafał Domagała z cieszyńskiej policji, według wstępnych ustaleń mundurowych, kierujący fordem focusem 19-latek na śliskiej nawierzchni jezdni wpadł w poślizg, samochód zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z innym fordem focusem.

Kierowca pierwszego auta i pasażer, 17-latek – mieszkańcy gminy Hażlach – nieprzytomni, z poważnymi obrażeniami zostali zabrani dwoma śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Katowicach. Podróżujący drugim z aut, dwaj obywatele Ukrainy, odnieśli lżejsze obrażenia. Karetkami zostali przewiezieni do szpitala w Cieszynie. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez dwie godziny. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają cieszyńscy policjanci.
Fot. OSP Pastwiska

Wypadek w Cieszynie

Fot. OSP Pastwiska

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024