Uwaga, kierowcy! Wypadek w Nieborowicach, na trasie Rybnik-Gliwice. Droga jest całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA]
Na drodze krajowej nr 78 (DK78) w Nieborowicach, w powiecie gliwickim doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą motocykl i samochód osobowy. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Jak przekazują jednak mundurowi śląskiej policji - występują utrudnienia w ruchu. - Droga jest całkowicie zablokowana - słyszymy w katowickiej Komendzie Wojewódzkiej Policji.

Szacowany czas czytania: 00:50
Wypadek w Nieborowicach, na trasie Rybnik-Gliwice. Droga jest nieprzejezdna
Aktualizacja:
Gliwicka policja podaje, że utrudnienia na DK78 w Nieborowicach już nie występują. „Droga odblokowana” – przekazują w mediach społecznościowych.
Wcześniej pisaliśmy:
Dwa pojazdy: auto osobowe oraz motocykl uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Nieborowicach. To powiat gliwicki. Śląska policja podaje, że zderzyły się one na przebiegającym przez miejscowość odcinku drogi krajowej nr 78 (DK78), a więc trasy łączącej Rybnik z Gliwicami oraz autostradą A4.
Na ten moment mundurowi nie podają informacji o ewentualnych osobach poszkodowanych w tym zdarzeniu. Nie informują też o okolicznościach wypadku. Wiadomo natomiast, że w związku z nim są utrudnienia.
Droga jest całkowicie zablokowana
– przekazują policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji (KWP) w Katowicach.
Kierowcy, którzy chcą tamtędy przejechać powinni skierować się objazdem. Poprowadzono go ul. Szpitalną i drogą wojewódzką 921 (DW921).
Uważajcie na siebie
– apelują stróże prawa.