Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Zablokowana droga w Syryni [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Trzy osoby poszkodowane, trafiły do szpitali. To bilans porannego wypadku w Syryni. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Raciborskiej z Bukowską.

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do lecznicy w Opolu, w ciężkim stanie został zabrany kierowca citroena. To 67-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który nie zatrzymał się pomimo znaku STOP i doprowadził do zderzenia ze skodą. Również kierowca tego auta, 62-latek trafił do szpitala. Pogotowie zabrało też 81-letnią pasażerkę citroena: kobieta była zakleszczona w pojeździe, wyciągali ją strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Wcześniej pisaliśmy:

Jeszcze przez około 2 godziny będą problemy z przejazdem przez skrzyżowanie ulic Raciborskiej z Bukowską w Syryni. Droga jest częściowo zablokowana. Tuż przed 9.00 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący citroenem zignorował znak STOP i doprowadził do zderzenia ze skodą. Pasażerka citroena została zakleszczona w pojeździe, kobietę uwalniali strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W sumie w wypadku poszkodowane zostały 3 osoby, wszystkie mają zostać zabrane do szpitala. To oprócz pasażerki citroena, także kierowcy obu pojazdów. Ruchem kierują strażacy, a utrudnienia mają potrwać jeszcze przez około dwie godziny (do 12.00).

Wcześniej pisaliśmy:

Uwaga kierowcy! Zablokowana jest droga w Syryni. Całkowicie nieprzejezdne jest skrzyżowanie ulic Raciborskiej i Bukowskiej. Tuż przed 9.00 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej, policji i pogotowie. Z informacji, jakie przekazał nam dyżurny Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu:

Poszkodowane są 3 osoby.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024