Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga! W Żorach zagubił się pies. Pomóż Adorze wrócić do domu

Facebook Twitter

Pomóż w odnalezieniu Adory. W Żorach-Kleszczowie zagubił się pies, ale jak podają właściciele, może być wszędzie. Wabi się Adora. Do zdarzenia doszło w sobotę (10.12.) i do dzisiaj zwierzę nie wróciło do domu. Przewidziana jest wysoka nagroda. Nie łap! Nie goń! Nie wołaj!

mat. nadesłane

Pomóż Adorze wrócić do domu, jest sama, przerażona na obcym terenie, zamarznie bez Twojej pomocy. Jesteś jej jedyną szansą! Adora adoptowana ze schroniska uciekła 2 godziny po przyjeździe do domu dnia 10.12.2022 r. w Żorach-Kleszczowie. Mogła przemieścić się bardzo daleko od miejsca ucieczki. Może chować się w dostępnych piwnicach/ stodołach/ garażach. Szuka ciepłego miejsca i jedzenia. Jeśli ją zobaczysz, nie goń i nie wołaj, jest wycofana i nie ufa ludziom. Jeśli jest szansa, zamknij ją na swoim terenie i odetnij drogę ucieczki! Potrafi wspinać się po ogrodzeniu. Jeśli jest obok twojego terenu, spróbuj zwabić ją jedzeniem do garażu i zamknąć.

Adora ma około 35 cm w kłębie, waży 12 kg, ma długą sierść, maść rudo-brązowo-biała, jest wysterylizowana i zachipowana, chip jest zarejestrowany.

Przewidziana jest wysoka nagroda za znalezienie Adory.

Nie łap! Nie goń! Nie wołaj! Zadzwoń: 601 990 017.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023