Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uważacie na drodze w Żorach. Są duże utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Droga w Żorach jest już przejezdna. Do 17.00 nie będzie natomiast działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej z Armii Krajowej w Żorach, to tam w okolicy cmentarza komunalnego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki

fot.zory.policja.gov.pl

Wiemy więcej o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło po 9.00 w Żorach. Na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej z Armii Krajowej, w okolicy cmentarza komunalnego, kierująca lexusem 58-latka nie zastosowała się do znaku STOP i zderzyła się z samochodem ciężarowym, który prowadził 44-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, a potem siłą rozpędu uderzyła też w nissana, który zatrzymał się na skrzyżowaniu, tu za kierownica siedział 77-latek z powiatu rybnickiego.

58-latka doprowadziła też do przewrócenia latarni i uszkodzenia znaku STOP. Została ukarana mandatem w wysokości półtora tysiąca złotych i 6-ma punktami karnymi. Kierowcy byli trzeźwi. Utrudnienia potrwają jeszcze do godziny (do 12.00), bo z drogi trzeba usunąć uszkodzoną ciężarówkę.

Wcześniej pisaliśmy:

Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby, na razie nie wiadomo jak poważne są ich obrażenia. Samochód ciężarowy jest mocno uszkodzony, blokuje przejazd, służby czekają na przyjazd holownika, który pomoże usunąć pojazd z drogi. Na miejscu pracują policjanci.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022