Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uważajcie przy cmentarzach. Zmiany na drogach także w Cieszynie

Facebook Twitter

Wszystkich Świętych w poniedziałek (01.11.), w wielu miejscowościach regionu już nastąpiła, bądź nastąpi zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach. W Cieszynie przy największej nekropolii przy ulicy Katowickiej od dzisiaj (28.10.) obowiązuje zwężenie, na jednym pasie ruchu.

To sprawdziło się już w poprzednich latach, jeden pas jest przeznaczony dla parkujących pojazdów, dzięki czemu może z tego miejsca dodatkowo skorzystać kilkadziesiąt samochodów.

Dla wybierających się na cmentarz 1 listopada przygotowano także dodatkowy autobus nr 22, który dowiezie na miejsce – mówi burmistrz Cieszyna, Gabriela Staszkiewicz:

Gabriela Staszkiewicz: My zachęcamy również do tego, żeby korzystać z takiej wahadłowej linii, która będzie dowozić do tego największego naszego cmentarza, czyli cmentarza komunalnego, linii 22, która jako takie wahadło z osiedla Podwzgórze na cmentarz komunalny będzie można przez cały dzień z niego skorzystać.

Poprawiony jest także dojazd do parkingu znajdującego się nad cmentarzem. Jak przypomina cieszyński samorząd, wzdłuż ulicy Katowickiej przy cmentarzu będzie można parkować do 2 listopada włącznie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj