Volley i Akademia Talentów zostają w II lidze. Walczyli o utrzymanie

Siatkarze z Rybnika i Jastrzębia-Zdroju utrzymali się w drugiej lidze. Drużyny Volleya oraz Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla wygrały mecze rundy play-out.

Rybniczanie nie bez problemów pokonali AZS Politechnikę Opolską

Wszystkie 3 spotkania w rywalizacji tej pary były zacięte. W tym ostatnim, sobotnim (20.03.) zwyciężyli na wyjeździe 3:1, ale sety, w których byli lepsi wygrywali w końcówkach, na przewagi.

Ostatecznie Volley wygrał rywalizację z drużyną z Opola 3:0

Utrzymanie wywalczyli także zawodnicy Akademii Talentów. Młodzi jastrzębianie także trzykrotnie wygrali ze Startem Namysłów. W rywalizacji nie stracili ani jednego seta, choć ich sobotni (20.03.) mecz także był zacięty.