Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Volley przegrywa z Andrychowem

Facebook Twitter

Lider za mocny dla siatkarzy Volleya Rybnik. W ostatniej kolejce spotkań grupy 5 II ligi rybniczanie podejmowali we własnej hali MKS Andrychów. Mecz przegrali 0:3. Andrychowianie dominowali na boisku, a wszystkie trzy sety kończyły się ich wygraną 25:19.

fot. facebook.com/TS-Volley-Rybnik

Goście zagrali po prostu lepiej

– mówił po mecz trener Volleya, Dawid Hołda:

Zdecydowanie takie drobne sytuacje, gdzie gramy punkt za punktem, nagle druga, trzecia akcja, gdzie technicznie przegrywamy. Troszkę mniejsze umiejętności moich zawodników, będziemy nad tym pracować, żeby takie sytuacje się nie zdarzały z innymi przeciwnikami. Może i trenujemy od sierpnia, ale to jest tak naprawdę drugi mecz z tego względu, że koronawirus nie daje za wygraną i dwa mecze nam uciekły. Troszkę nam brakuje tego grania, bo przez miesiąc zagraliśmy dosłownie dwa mecze, przez to, że mieliśmy przypadek zakażenia koromawirusem, to nam półtora tygodnia uciekło.

trener Dawid Hołda

W najbliższych dniach TS Volley rozegra dwa zaległe spotkania na wyjeździe z MKS-em II Będzin (28.10.) i u siebie ze Startem Namysłów (31.10.). Dodajmy, że ostatni mecz Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla z TKS-em Tychy został przełożony.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj