Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W 1000 dni dookoła świata. Spotkanie z Hanną Zieleźnik-Rybak

Facebook Twitter

Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach zaprasza do Klubokawiarni Żółty Młynek na ,,Podróże w nieznane'' w Żółtym Młynku. Tym razem o tym jak przemierzyć świat w 1000 dni.

W 1000 dni ddokoła świata - fot. Hanna Zieleźnik-Rybak

W 1000 dni dookoła świata to opowieść o tym, jak przemierzyć świat za niejeden uśmiech i nie zwariować, mieszkając we dwoje przez trzy lata w namiocie, o campingu przy Wrotach Piekieł, o mizianiu płaszczek, deportacji z Turks i Caicos, podbijaniu chińskiego show-biznesu i o aborygeńskich szamanach.

Przejedziecie (głównie stopem) przez calutką Azję, Australię, Nową Zelandię i Amerykę Północną, a do domu wrócimy jachtostopem.

Hania Zieleźnik-Rybak, autorka bloga HiHa  – lingwistka, backpackerka, śpioch. Pewnego dnia wyszła z domu i złapała stopa – od tego czasu przez ponad 1000 dni jechała na wschód, tak długo aż stał się zachodem, dogadywała się w językach, których nie zna, próbowała jedzenia, którego nie potrafi nazwać i tańczyła do muzyki artystów ulicznych.

Wstęp wolny, ale z uwagi na obostrzenia sanitarne jest limit miejsc! Rezerwacji na spotkanie prosimy dokonywać SMS-em pod nr tel. 512 237 008. Należy mieć również ze sobą maseczkę (lub inne alternatywne zakrycie ust i nosa) , mile widziane osoby spokrewnione, wtedy nie trzeba będzie zachowywać tzw. dystansu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj