Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W ciągu trzech godzin, trzy razy opuścił kwarantannę

Facebook Twitter

W ciągu zaledwie trzech godzin, trzy razy opuścił miejsce odbywania kwarantanny. Teraz surowe konsekwencje poniesie 46-letni mieszkaniec Żor, u którego interweniowali wczoraj (11.06.) policjanci. Mężczyzna zamiast siedzieć w domu, opuszczał mieszkanie i za każdym razem odsyłany był przez mundurowych do domu. Podczas trzeciej wizyty stróże prawa zastali go idącego chwiejnym krokiem ulicą.

Wczoraj popołudniu policjanci kontrolowali osoby przebywające na kwarantannie. Podczas dokonywanych sprawdzeń na osiedlu Sikorskiego zauważyli mężczyznę wchodzącego do klatki schodowej. Po chwili ten sam człowiek ukazał się ich oczom w oknie, gdy zadzwonili na jeden z telefonów osób podlegających kontroli. Mężczyzna przyznał, że faktycznie opuścił miejsce zamieszkania i został zobowiązany do pozostania w nim do zakończenia kwarantanny.

Niestety niespełna godzinę później oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że ten sam mężczyzna wyszedł na zewnątrz. Ponownie na miejsce wysłał patrol, a policjanci po raz kolejny odesłali go do mieszkania… gdy trzecim razem dotarła do nich podobna informacja również zastali, idącego chwiejnym krokiem ulicą, tego samego 46-latka.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 14 maja 2021