Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W Gołkowicach cieszą się z nowej drogi

Facebook Twitter

Była dziurawa i pofałdowana, teraz jest równa jak stół. Mieszkańcy ulicy Żabkowskiej w Gołkowicach cieszą się z nowej drogi. Dobiegła końca budowa kanalizacji deszczowej i nowej nawierzchni. W ramach zadania powstało łącznie 740 m kanalizacji deszczowej, a następnie nowa jezdnia asfaltowa z podbudową.

Fot. godow.pl

Ta inwestycja pozwoli na odwodnienie ul. Granicznej, której przebudowa wraz z ul. Poprzeczną znajduje się obecnie na końcowym etapie realizacji. Tym samym znaczna większość dróg w tym rejonie Gołkowic zostanie gruntownie zmodernizowana. Inwestycja na Żabkowskiej kosztowała blisko 2 mln złotych.

Mariusz Adamczyk: Metodycznie, w miarę możliwości finansowych gminy i pozyskiwanych środków, staramy się modernizować kolejne gminne drogi. Zakończyliśmy właśnie przebudowę ul. Żabkowskiej. Powoli ku końcowi zmierza również przebudowa ulic Granicznej i Poprzecznej w Gołkowicach. Podeszliśmy do tematu modernizacji tych dróg w sposób kompleksowy i wierzę, że po zarówno w wyniku przebudowy ul. Żabkowskiej, jak i Granicznej oraz Poprzecznej, znacznie poprawi się komfort życia i komunikacji mieszkańców tego rejonu gminy

– podkreśla Mariusz Adamczyk, wójt Gminy Godów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj