W Jastrzębiu szkolenie z KSeF
W czwartek (21.05) w Jastrzębiu bezpłatne szkolenie poświęcone Krajowemu Systemowi e-Faktur (KSeF). Organizuje je Urząd Miasta we współpracy z Urzędem Skarbowym w Jastrzębiu-Zdroju.

Szacowany czas czytania: 00:24
Będą tam najważniejsze informacje dotyczące wdrożenia KSeF oraz zasady korzystania z systemu, do udziału trzeba się zapisać. Sprawdźcie nasze materiały dotyczące KSeF, posłuchajcie jak system tłumaczy doradca podatkowy Dariusz Graczyk.
- Kiedy?: 21 maja, godz. 11:00
- Gdzie?: Urząd Miasta, sala 130A, I piętro
- Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu-Zdroju
- Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja na adres email inwestor@um.jastrzebie.pl lub pod nr telefonu 32 47 85 146.
Autorka: Małgorzata Kmieciak