Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W raciborskiej bibliotece rusza Klub Ojca

Facebook Twitter

Klub Ojca w raciborskiej bibliotece. To najnowsza inicjatywa placówki skierowana do mieszkańców. W klubie odbywać się będą różnego rodzaju zajęcia warsztatowe. Spotkania dadzą ojcom możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a dla dzieci będą świetną zabawą i okazją do nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych.

fot. biblrac.pl

Klub ma być również okazją do rozmów i wymiany doświadczeń z innymi ojcami. Pierwsze spotkanie w sobotę, 11 czerwca, o godzinie 10:00. Będzie okazja zaprojektować z klocków i zaprogramować samochody wyścigowe, które wezmą udział w wyścigu Formuły 1.

Już 11 czerwca o godz. 10.00 w raciborskiej bibliotece rusza Klub Ojca. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod znakiem robotyki Lego WeDo. Ojcowie razem z dziećmi będą mieli okazję zaprojektować z klocków i zaprogramować samochody wyścigowe, które wezmą udział w wyścigu Formuły 1.

Klub Ojca to nowa inicjatywa raciborskiej biblioteki organizowana w ramach projektu „Łączy nas biblioteka” dofinansowanego z programu „Blisko” Narodowego Centrum Kultury.

Na pierwsze spotkanie Klubu Ojca Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza 11 czerwca o godzinie 10.00. Tematem warsztatów będzie projektowanie i programowanie klocków Lego WeDo 2.0. Powstaną zdalnie sterowane samochody wyścigowe, które wezmą udział w wyścigu.

Tego samego dnia tj. 11 czerwca w godzinach od 10.00 do 18.00 w bibliotece odbywać się będzie IV Raciborski Festiwal Gier Planszowych, który również będzie świetną okazją do ciekawego spędzenia czasu dla rodziców i ich dzieci. Więcej o festiwalu: https://tiny.pl/9bxzf

Cykliczne spotkania Klubu Ojca będą odbywać się raz w miesiącu. Terminy spotkań i tematy kolejnych zajęć już niedługo na stronach biblioteki. Spotkania w ramach Klubu są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tatów w dziećmi. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 415 37 24 wew. 26 lub 500 334 249.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj