Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„W Raciborzu nie zabraknie miejsc dla przedszkolaków”. Kiedy rusza nabór?

Facebook Twitter

Elektroniczny nabór do przedszkoli w Raciborzu rusza w poniedziałek (9.03.). Będzie to etap dotyczący dzieci, które jeszcze nie uczęszczały do przedszkoli.

Do tego celu uruchomiona zostanie specjalna strona, przez którą odbywa się nabór – TUTAJ. Rodzice wskazują we wniosku placówkę, która najbardziej im odpowiada oraz najlepiej dwie kolejne, na wypadek gdyby dziecko nie dostało się do pierwszego, wskazanego przedszkola.

Nie trzeba się jednak spieszyć, bo – jak podkreśla raciborski Urząd Miasta – w miejskich placówkach nie zabraknie miejsc dla najmłodszych. Dodajmy także, że można skorzystać również z tradycyjnej formy rejestracji, potrzebne do tego formularze znajdują się w każdym przedszkolu.

Nabór elektroniczny potrwa do 23 marca, 9 kwietnia zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkoli. Po tym terminie rodzice muszą potwierdzić dany wybór, by następnie 21 kwietnia została opublikowana lista dzieci przyjętych do placówek. Nabór uzupełniający zostanie przeprowadzony na przełomie kwietnia i maja.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj