Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W sobotę rozświetlenie choinki w Goleszowie. Będzie sporo atrakcji

Facebook Twitter

Bożonarodzeniowa atmosfera w Goleszowie. Już w sobotę (03.12.) odbędzie się wspólne kolędowanie połączone z rozświetleniem choinki. Nie zabraknie kolędowania i świątecznych przysmaków.

fot. mat. prasowe

W najbliższą sobotę, 3 grudnia na placu przy Urzędzie Gminy w Goleszowie, odbędzie się wspólne kolędowanie połączone z rozświetleniem choinki. O świąteczną atmosferę zadbają przedszkolaki oraz młodzież z gminnych szkół, a także katolicki i ewangelicki chór kościelny, jak również Zespół Pieśni i Tańca Goleszów. A to oczywiście nie wszystko, co czeka nas w sobotę w Goleszowie.

Bogaty program uzupełnią atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych mieszkańców, kiermasz z tradycyjnymi świątecznymi wypiekami oraz rękodziełem, a także wypełnione pysznościami stoiska gastronomiczne. Przedświąteczne spotkanie będzie także okazją do wręczenia nagród w konkursie „Kartka Bożonarodzeniowa”.

Tuż po części artystycznej nastąpi wyczekiwany punkt kulminacyjny programu, czyli rozświetlenie choinki. Wśród atrakcji przewidziano również możliwość bezpłatnego skorzystania z fotobudki oraz kiermasz, na którym będzie można zakupić świąteczne wypieki i rękodzieło. Nie zabraknie także pysznych dań i przekąsek, towarzyszących tradycyjnym jarmarkom.

Wspólne kolędowanie połączone z rozświetleniem choinki w Gminie Goleszów odbędzie się w sobotę, 3 grudnia na parkingu obok Urzędu Gminy w Goleszowie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024