Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacje z WCK. Jest program sierpniowych atrakcji w ramach „Akcji lato”

Facebook Twitter

Warsztaty plastyczno-teatralne, zabawy i animacje, niedzielne koncerty na rynku oraz projekcje filmowe - tak w skrócie prezentuje się program sierpniowych atrakcji przygotowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach „Akcji lato".

fot. wck.wodzislaw-slaski.pl
Dla dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat placówka przygotowała warsztaty z pogranicza plastyki i teatru. Uczestnicy poznają technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai, będą wykonywać ilustracje do stworzonych przez siebie historii, powstaną również balonowe lalki, a także pacynki na rękę z kolorowych skarpetek.

Miłośnicy zabaw i animacji na świeżym powietrzu z pewnością znajdą coś dla siebie podczas imprezy „Kolory lata”, która odbędzie się na wodzisławskim rynku. Nie lada gratkę dla młodych amatorów projekcji filmowych przygotowało Kino Pegaz. Wśród dopołudniowych i popołudniowych seansów znajdą się takie tytuły, jak: „Raya i Ostatni Smok”, „Ella Bella Bingo” czy „Wyrolowani”.

Niedzielne, sierpniowe wieczory umilą nam koncerty na wodzisławskim rynku, podczas których zaprezentują się artyści z regionu, grający w formacjach reprezentujących różne style muzyczne.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są:

  • telefonicznie w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej: 32 455 48 55
  • oraz mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i podpisanie oświadczenia (do pobrania TUTAJ), a także dokonanie opłaty. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników zajęć, związane z epidemią Covid-19, WCK przypomina o przestrzeganiu zasad, które opisane są szczegółowo w regulaminie.

fot. wck.wodzislaw-slaski.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj