Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacyjny album Radia 90. Pierwsze zdjęcia słuchaczy Radia 90

Facebook Twitter

Urokliwe wakacyjne miejsca regionu! Mamy je na zdjęciach. Za nami pierwszy tydzień naszej zabawy, w której pokazujemy wakacyjne miejscówki, udowadniamy, że nie trzeba daleko szukać miejsc jak z wakacyjnych pocztówek. Naszą pierwszą nagrodę zdobywa Krzysztof za zdjęcia pól Kornowaca! Prawie jak w Toskanii....

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Krzysztofa

Krzysztof:

Zdjęcia przedstawiają pofalowane pola z Kornowacu. Zarówno z parku krajobrazowego Bociek jak i z innych części tego rejonu, po którym prowadzą ścieżki rowerowe….

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Krzysztofa

Ariel:

Zabytkowa Kopalnia Ignacy niczym TauTona w RPA

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Ariela

Martyna:

Zielony plac zabaw w Rybniku, dzielnica Paruszowiec- Piaski.

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Martyny

Agnieszka:

Takie piękne palmy i urocza fontanna znajduje się w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju. Pogoda iście hiszpańska, więc idealnie się dopasowują do tego miejsca. Polecam odwiedzić to miejsce, dzieci pobawią się na placu zabaw lub w piaskownicy, rodzice pospacerują i zrelaksują się w pięknym otoczeniu, przy okazji można zwiedzić Galerię Miasta i zobaczyć jedną z wielu wystaw.

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Agnieszki

Joanna nie przysłała zdjęcia, ale pisze:

Nasze wakacje spędzamy intensywnie,rehabilitację mamy kilka razy w tygodniu, czasami udaje nam się na wypad wśród przyrody. W czasie wolnym odbieramy tez z Oliwierem nakrętki od osób, które chcą przekazać na jego rehabilitację. Oliwierowi marzy się piknik taki z prawdziwego zdarzenia. Myślimy aby zorganizować pikniki gdzie moglibyśmy zabrać piękny kosz piknikowy….

Zosia:

Lato nad jeziorem? Nie, nad stawem w Rybniku- Wielopolu… mroźną zimą roi się tam od łyżwiarzy:)

Wakacyjny album Radia 90, zdjęcie Zosi

Dziękujemy za pierwszy tydzień z naszą zabawą, w poniedziałek ogłosimy kolejną edycję. Tym razem do wygrania będą przejażdżki konne!

Spędź lato w regionie i bądź z tego dumny!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj