Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacyjny album Radia 90. Pokażcie nam zakątki regionu w wakacyjnym klimacie [ZABAWA]

Facebook Twitter

Nasz konkurs wakacyjny trwa! Tego lata w Radiu 90 udowadniamy, że miejsca niedaleko Waszych domów, miejsca, które są tuż za rogiem są idealne na spędzanie wolnego czasu. Pomożecie? Przy okazji możecie wygrać! W tym tygodniu do zdobycia bon o wartości 150 złotych do wydanie na basenie AquaBrax w Szymocicach.

Jak wziąć udział w konkursie?

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od poniedziałku do czwartku. Za pomocą formularza kontaktu DAJ ZNAĆ przesyłajcie do nas zdjęcia miejsc z naszego regionu, gdzie panuje wyjątkowy wakacyjny klimat… Stare mury niczym w Chorwacji,  błękitna woda jak na greckiej wyspie… urokliwy mostek nad strumykiem, ścieżka rowerowa niczym w szwajcarskich Alpach.

Spędź lato w regionie i bądź z tego dumny!

Róbcie zdjęcia i ślijcie, koniecznie dołączcie własny opis: gdzie zdjęcie zostało zrobione oraz jaka z nim łączy się historia. Im ciekawiej, tym lepiej!

Kto wygrywa?

W każdy czwartek wakacji na naszym profilu na Facebooku oraz na antenie Radia 90 ogłosimy zwycięzcę, autora najlepszego zdjęcia i najciekawszego opisu. W tym tygodniu (19-23.07.) do zdobycia bon o wartości 150 złotych do wydanie na basenie AquaBrax w Szymocicach.

Jednak nie tylko zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane. W piątki na naszym portalu publikujemy galerię wszystkich zdjęć z całego tygodnia. W czasie trwania wakacji tworzymy album zdjęć z miejsc w regionie, które odkryli nasi słuchacze.

Czekamy na Wasze zdjęcia! Do dzieła!

Kliknij w formularz konkursowy, który mamy TUTAJ!

Pierwszą nagrodę już rozdaliśmy, powstał także pierwszy album:

Kolejne fantastyczne zdjęcia naszych słuchaczy:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021