Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacyjny album Radia 90! Region jest piękny, tutaj nie można się nudzić! To finał konkursu

Facebook Twitter

Nasz konkurs Wakacyjny Album Radia 90 dobiegł końca. Przez całe wakacje przesyłaliście na naszą skrzynkę piękne zdjęcia, część z nich publikowaliśmy na naszym portalu. W tym tygodniu nagrody powędrowały do Agnieszki i Mirosława. Dołączyliśmy ostatnie zdjęcia i ostatnie wspomnienia. Zobaczcie!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Agnieszki

Agnieszka – zwycięzca konkursu:

W sobotę wybraliśmy się na Zamek w Chudowie, gdzie odbył się XXII Jarmark i Turniej Rycerski. Można było podziwiać ludzi w pięknych strojach średniowiecza oraz podziwiać turniej łuczniczy. Był to miło spędzony dzień na terenie Zamku w Chudowie. Nawet nie sądziłam, że tak blisko nas są tak piękne miejsca!

Mirosław – zwycięzca konkursu:

V Piknik w Kurorcie Jastrzębie-Zdrój, powrót do lat świetności uzdrowiska. Kochamy okres międzywojenny, takie imprezy są idealne, by poczuć klimat tamtych lat!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Agnieszki

Romina:

Zdjęcie zrobione w Mikołowie Rybłówka, idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz pasjonatów łowienia ryb. Zjesz tam pyszny obiad oraz deser. Dla dzieci jak i dorosłych super atrakcją są zwierzęta, wśród nich alpaki osiołki czy krówki. Wszystkie oswojone, z wielkim apetytem. Karminie ich to niezła zabawa. Do tego sporo miejsca do spacerowania, a nawet mały basen do schłodzenia się w upalne dni. Miejsce naprawdę godne polecenia!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Agnieszki

Dziękujemy, że byliście z nami przez wszystkie tygodnie wakacyjnego konkursu!

Zobaczcie wszystkie zdjęcia w naszym albumie:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022