Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacyjny album Radia 90! Spędź lato w regionie i bądź z tego dumny. Ruszamy z konkursem

Facebook Twitter

Tego lata w Radiu 90 odkrywamy miejsca, które są za rogiem... Rybnik, Bełk, Gogołowa, Knurów, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Chałupki, Turze czy Krzyżanowice. Miejsca niedaleko Waszych domów to też świetne miejscówki na spędzanie wakacyjnego czasu. Udowodnimy to tego lata!

Pochwalcie się zdjęciami

Już w najbliższy poniedziałek (5.07.) ruszamy z konkursem, który potrwa całe wakacje! Przesyłajcie nam zdjęcia jak i gdzie spędzacie letni czas, co pięknego odkryliście, gdzie się wybraliście. Spacerujecie z psem? Opalacie się nad stawem z dzieciakami? A może biegacie po nieodkrytych leśnych ścieżkach? Z Waszych zdjęć powstanie album z regionu.

Wakacyjne klimaty na dróżce Libury w Rybniku

Co tydzień ktoś wygra

Co czwartek na naszym fanpage’u na Facebooku ogłosimy zwycięzcę tygodnia – autora najciekawszego zdjęcia i opisu, który otrzyma nagrodę konkursową. Natomiast w piątki na naszym portalu będziemy publikować wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia!

Malowniczy zachód słońca  nad ulicą w Rybniku-Wielopolu

Czekajcie na więcej informacji…

Już dziś róbcie zdjęcia, szukajcie inspiracji, a więcej informacji szukajcie w poniedziałek (5.07.) na naszym portalu. Damy znać jak dokładnie wziąć udział w konkursie, gdzie przesyłać zdjęcia, no i co jest do wygrania!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj