Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wakacyjny Album Radia 90: Zbieramy zdjęcia z uroczych zakątków regionu! Co tym razem przysłaliście? [FOTO]

Facebook Twitter

Nasza wakacyjna zabawa trwa! Przez całe wakacje zbieramy Wasze zdjęcia z regionu, to co Was zachwyca, gdzie lubicie spędzać czas, miejsca nieodkryte, zapomniane, ale są też miejsca znane i lubiane przez wszystkich. Udowadniamy, że spędzanie wakacji w regionie też może być piękne!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Ariela

Dziś (23.07.) prezentujemy nadesłane zdjęcia, które nas urzekły! Nagrodę konkursową otrzymała Kasia, która pisze:

Moi Drodzy – zdradzę Wam w sekrecie, że w Łukowie Śląskim Dworek znajdziecie.
Można tam wewnętrzne akumulatory naładować, a czasami także legendarnego utopka spotkać.
A jeśli dobrze poszukacie, prawdziwe szczęście znajdziecie. Koniczyny cztero i pięciolistne albo żabiego księcia oczywiście!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Kasi

Ariel:

Tworków – ruiny pałacu niczym Koloseum!

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Ariela

Dorota:

Warto znaleźć czas na letni wypoczynek nie tylko nad naszym pięknym Bałtykiem czy za granicą, tylko korzystać z pięknej pogody w każdy weekend. Uwielbiamy z rodziną takie nasze małe wycieczki w Beskid Śląski, gdzie można odpocząć nad Wisłą. Wiosną tego roku byłam z rodziną w Arboretum Bramy Morawskiej. Przesyłam także zdjęcia z Pisarzowic – święto azalii. Czułam się tam jak w bajce. Jak co roku razem z rodziną wybieram się nad jezioro Łąka popływać na rowerkach wodnych. Prawie jak nad polskim morzem. Wody szum, ptaków śpiew… Nie mogło zabraknąć zdjęcia w rzepaku w moich ukochanych Świerklanach. Czyż nie jest tu pięknie? Na szczęście wakacje się jeszcze nie kończą, jeszcze moc atrakcji przed nami.

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Doroty

Barbara:

W drodze do szczęścia nie liczy się ilość pokonanych kilometrów, ale ilość uderzeń serc, tych, którzy Ci w niej towarzyszą. Piękne okoliczności przyrody i sprzyjające warunki przyrody to zaledwie skromny dodatek do emocji, które rodzą się w sercu podczas spaceru po znajdującym się przy Muzeum Zofii Kossak, ogrodzie. Cisza, spokój i wspomnienia mieszkańców Górek Wielkich, zachwycają swym urokiem zarówno artystów jak i tych, których sztuka zamierza dopiero odkryć. „Wokół Ciebie, a właściwie w Tobie dzieją się rzeczy ważne…”

Wakacyjny Album Radia 90, zdjęcie Barbary

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia! Dzięki Wam pokazujemy, jaki nasz region jest piękny i ile skrywa uroczych miejsc. Zachęcamy do dalszego udziału w naszej zabawie. Szukajcie informacji w najbliższy poniedziałek (26.07.) na naszym portalu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj