Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warsztaty artystyczne w WCK. Doniczka w starym stylu

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wiosenne warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”. Pełne inspiracji i kreatywnych pomysłów spotkanie odbędzie się 11 czerwca, w piątek o godz. 17:00 w WCK.

fot.mat.prasowe

Za pomocą płatków szlagmetalu, farb, past oraz wycisków z foremek i odrobiny wyobraźni, uczestnicy stworzą wiosenną dekorację. Doniczka w starym stylu będzie oryginalną wiosenną ozdobą, być może upominkiem dla bliskiej osoby. O inspirujący przebieg spotkania zadba lokalna artystka, Julia Jarząbek – pasjonatka rękodzieła i dekoratorka.

To ciekawa i atrakcyjna propozycja na wykonanie własnej niepowtarzalnej dekoracji wiosennej oraz możliwość twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie miłośników rękodzieła

– mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Organizator zapewnia komplet materiałów do wykonania własnej pracy: gliniana doniczka o wysokości 20 cm, materiały dekoracyjne, akcesoria plastyczne. Zapisy przyjmowane są do 7 czerwca pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj