Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz” w WCK. Wykonaj własnoręcznie tacę z wikliny

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne z cyklu „Tu i teraz”, dedykowane młodzieży i dorosłym. Kilkugodzinne spotkanie, podczas którego uczestnicy własnoręcznie wykonają tacę z wikliny, odbędzie się 4 września o godzinie 10.00 na wodzisławskim rynku.

fot.pixabay.com

Warsztaty będą okazją do poznania najstarszej techniki rzemiosła, jaką jest wikliniarstwo. O inspirujący przebieg spotkania zadba Stefania Początek – florystka, pasjonatka rękodzieła i piękna ukrytego w kwiatach i naturze, która krok po kroku wprowadzi uczestników w tajniki sztuki plecionkarskiej.

To ciekawa i atrakcyjna propozycja twórczego spędzenia wolnego czasu w gronie miłośników rękodzieła. Na przygodę z plecionkarstwem zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i te, które chcą pogłębiać swoje umiejętności

– mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Katarzyna Rokowska-Szyroki

Organizator zapewnia niezbędne materiały i narzędzia do wykonania pracy oraz fachową pomoc, a własnoręcznie wykonana taca (o średnicy ok. 35 cm) będzie piękną ozdobą wnętrza lub nietuzinkowym prezentem dla bliskiej osoby. Zapisy przyjmowane są do 1 września pod adresem [email protected]. Zajęcia odbędą się w plenerze na wodzisławskim rynku, w razie niepogody w sali WCK.

Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2024