Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warsztaty druku 3D w raciborskiej bibliotece! Najbliższe zajęcia w poniedziałek

Facebook Twitter

W lipcu i sierpniu, w ramach „Wakacji w powiecie” raciborska biblioteka zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat ze wszystkich gmin powiatu raciborskiego na warsztaty druku 3D. Termin najbliższych zajęć to poniedziałek (11.07.). Są jeszcze wolne miejsca!

mat. prasowe

Warsztaty odbywać się będą w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu ul. Kasprowicza 12

Zapisy przyjmują Gminne Biblioteki Publiczne powiatu raciborskiego. Terminy kolejnych zajęć: 11, 15, 22, 25 i 29 lipca oraz 5, 12 i 19 sierpnia, każdorazowo w dwóch grupach – w godzinach 10.00 – 12.30 i 13.00 -15.30. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do zaprojektowania i wydrukowania na drukarce 3D wspomnień z atrakcji „Wakacji w powiecie” lub innych kreatywnych projektów.

„Wakacje w powiecie” to cykl wakacyjnych wydarzeń adresowanych do dzieci i młodzieży dofinansowanych ze środków Starostwa Powiatowego w Raciborzu. Drugi rok z rzędu biblioteka przygotowała ofertę zajęć dla uczestników ze wszystkich gmin powiatu raciborskiego. Kreatywne warsztaty, wycieczka, turniej gier i szalona noc w bibliotece – w programie „Wakacji w powiecie” każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły TUTAJ.

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023