Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warsztaty tworzenia biżuterii w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty tworzenia biżuterii ze lnianych sznurków, które odbędą się w piątek, 24 stycznia o godz. 17:00. W spotkaniu prowadzonym przez właścicielkę firmy „Stylowy garaż”, może wziąć udział każdy, kto chce stworzyć własne, niepowtarzalne rękodzieło, a także miło spędzić czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.

fot. pixabay/ _Alicja_

Warsztaty będą okazją do wykonania naszyjnika i bransoletki ze lnianych sznurków. W tajniki tworzenia oryginalnej biżuterii uczestników spotkania wprowadzi pasjonatka z Radlina, Tatiana Pawlak, która z powodzeniem oddaje się pasji tworzenia nietuzinkowych ozdób. W „Stylowym garażu”, który powstał z miłości do rękodzieła, tworzy m.in.: biżuterię, dodatki, wyjątkowe ubrania, ozdoby oraz produkty do aranżacji wnętrz. W odróżnieniu od masowych towarów, które możemy kupić w sklepach, jej wyroby odznaczają się pieczołowitą starannością i dbałością o każdy detal.

Proponujemy ciekawą formę spędzenia wolnego czasu, który twórczo wypełnią zajęcia poświęcone tworzeniu oryginalnych ozdób i rękodzieła

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zapisy na warsztaty przyjmowane są telefonicznie do piątku, 17 stycznia pod numerem tel. 32 455 48 55 w dziale Projektów i Animacji Kulturalnej WCK.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022