Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Warunki narciarskie w Beskidach. Przed nami ostatni weekend ferii

Facebook Twitter

Warunki narciarskie w Beskidach,  w naszym portalu zebraliśmy niezbędne informacje. Czynne są trasy biegowe, narciarskie i miejsca na sanki. Przyszła prawdziwa zima, przed nami ostatni weekend ferii dla województwa śląskiego.

Warunki narciarskie w Beskidach są dobre, grubość pokrywy śnieżnej to średnio 40 – 50 cm. Dodatkowo nocny mróz pozwala naśnieżać trasy i stale zwiększać pokrywę śniegu- to jest najnowsza informacja z mediów społecznościowych Wiślańskiego Skipassu, który łączy 12 ośrodków w Ustroniu, Wiśle i Istebnej, wszystkie są czynne.

Po ubiegłoweekendowych opadach sytuacja się poprawiła i krajobraz z zielonego, zmienił się na biały. Jeżdżą i chwalą się dobrymi warunkami Klepki, Nowa Osada czy Siglany w Wiśle, czynne są ośrodki w Istebnej, także trasy biegowe na Kubalonce, jak czytamy na stronie Istebnej: warunki na trasach w górnej części ośrodka Kubalonka są dobre.

Bądźcie z Radiem 90 tego popołudnia na pożegnanie ferii naszym słuchaczom rozdamy podwójne skipassy na jazdę na wybranych stokach Ustronia, Wisły i Istebnej.

Wisła:

Aktualne warunki na trasach do narciarstwa biegowego:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024