Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ważna informacja dla pacjentów w Jastrzębiu: nowa siedziba nocnej i świątecznej opieki

Facebook Twitter

Od środy (30.09.) Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych przenosi się z ulicy Krasickiego do wyremontowanego budynku głównego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2.

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej funkcjonuje od poniedziałku do piątku od godziny 18.00 do godziny 8.00 rano, w soboty, niedziele i dni świąteczne zostaje przeniesiona do budynku głównego szpitala od 30 września (środa), od godziny 18.00. Natomiast poradnia Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (Lekarz Rodzinny) działająca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 18.00 zostaje przeniesiona do budynku głównego szpitala od 1 października (czwartek), od godziny 8.00.

Wejście do wyremontowanych pomieszczeń znajdziemy od strony poradni specjalistycznych, to boczne wejście do szpitala. W godzinach popołudniowych należy korzystać z domofonu.

Zmianie ulegnie także lokalizacja poradni nocnej i świątecznej opieki dla dzieci

– dodaje Marcelina Kowalska rzecznik jastrzębskiego szpitala:

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla dzieci zlokalizowania jest na pierwszym piętrze budynku szpitala przy ulicy Krasickiego, czyli wróciła do tej poprzedniej lokalizacji. Rodziców i opiekunów udających się z chorymi dziećmi do poradni prosimy o zgłaszanie się wejściem jak do zakładu opieki długoterminowej.

Zmiany w jastrzębskiej służbie zdrowia są podyktowane powstaniem ośrodka opiekuńczo-rehabilitacyjnego „Drugi Dom” jaki od 5 października ma działać w budynku szpitala przy ul. Krasickiego 21.

Kontakt:

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej dla dorosłych:

Telefon: 32 47 84 415

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (Lekarz Rodzinny):

Telefon : 32 47 84 215

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj