Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WCK: „Plastusiowy pamiętnik i plamy”

Facebook Twitter

Po wakacyjnej przerwie na scenę Wodzisławskiego Centrum Kultury wracają Rodzinne Spotkania z Teatrem, czyli comiesięczne spektakle dla dzieci i rodziców. Na miłośników teatru czeka przedstawienie „Plastusiowy Pamiętnik i Plamy”, które będzie można zobaczyć w niedzielę (30.09) o godz. 16.00.

fot. HolgersFotografie \ pixabay.com

Spektakl opowiada historię o Plastusiu, który zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów, przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą aktorzy Agencji Artystycznej Prym Art.

Tradycyjnie już przed spektaklem odbędą się bezpłatne zajęcia w ramach „Bawmy się razem – cykl zajęć dla dzieci i rodziców”. Wesołe animacje rozpoczną się o godz. 15:00.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 32 455 48 55.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj