Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WCK przedłuża termin nadsyłania zgłoszeń na festiwal „Zostań idolem”

Facebook Twitter

Wodzisławski Festiwal Wokalny „Zostań idolem” już 12 listopada. Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy wziąć w nim udział lub obawiacie się, że nie zdążycie wysłać karty zgłoszeniowej, uspokajamy, termin nadsyłania zgłoszeń przedłużono do 5 listopada 2021 roku.

fot.mat.prasowe

Przypominamy, że w imprezie mogą wziąć udział uczniowie wodzisławskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Celem imprezy jest wyłonienie szczególnie uzdolnionych wokalistek i wokalistów, odkrywanie talentów i osobowości scenicznych oraz rozwijanie wokalnych umiejętności.

fot.mat.prasowe

Młodych artystów oceniać będzie jury w następujących kategoriach: klasy I-IV, klasy V-VIII, szkoły ponadpodstawowe. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także dykcja, intonacja, muzykalność, interpretacja tekstu i ogólny wyraz artystyczny. Solistki i soliści będą mieli okazję zaprezentować utwór w dowolnym języku z podkładem muzycznym, a capella lub z własnym akompaniamentem instrumentalnym.

fot.mat.prasowe

Aby wziąć udział w imprezie, należy do 5 listopada wysłać kartę zgłoszeniową na adres:

a.kozielska@wck.wodzislaw.pl

Wszelkich informacji na temat przedsięwzięcia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać na stronie TUTAJ.

fot.mat.prasowe

Organizatorem trzeciej edycji Wodzisławskiego Festiwalu Wokalnego „Zostań idolem” jest Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Danuta Olejniczak-Paterek, pomysłodawczyni imprezy.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022