Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Weekednowe wypadki w powiecie raciborskim. Nigdy nie wiemy, jaki zakręt nas czeka… [WIDEO]

Facebook Twitter

25-letni motocyklista ranny w wypadku w Turzu, to gmina Kuźnia Raciborska. W niedzielę (26.07.) po 16.00 na łuku drogi, mężczyzna na motocyklu KTM, stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającą hondą civic. W Radiu 90 przy okazji powtarzamy słowa żużlowca Bartosza Zmarzlika: "Nigdy nie wiemy, jaki zakręt nas czeka".

25-latka ze złamaniem kości lewego podudzia, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało do szpitala w Opolu.

Dzień wcześniej, w sobotę (25.07.) auto wyleciało z drogi w Bojanowie. Po godzinie 21.00 na ulicy Raciborskiej 19-latek, w czasie nieprawidłowego wyprzedzania, stracił panowanie nad autem i dachował. Ranny został jego pasażer, 20-letni mężczyzna.

Nigdy nie wiemy, jaki zakręt nas czeka

– mówi żużlowiec Bartosz Zmarzlik w najnowszej kampanii policji pod hasłem „Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. To kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy z niebezpiecznymi sytuacjami na drogach. Najlepszy żużlowiec świata, Bartosz Zmarzlik, znany w świecie czarnego sportu jako „F-16” komentuje film z udziałem motocyklisty, który jedzie z dużą prędkością i na zakręcie nie jest w stanie opanować swojej maszyny.

Zobacz film policyjnej kampanii:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2020