Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Weź udział w wyzwaniu Kopernika. Wodzisławska „SOWA” czeka na was

Facebook Twitter

O tym, że był on prawdziwym innowatorem i jednym z najważniejszych uczonych na świecie, nie trzeba nikogo przekonywać. Odkrywcą może być także każdy z Was! Jak to zrobić? Weź udział w wyzwaniu Kopernika!

kopernik

Do udziału w zabawie zachęcają pracownicy wodzisławskiej SOWY. To propozycja związana ze zbliżającą się 550. rocznicą urodzin Mikołaja Kopernika.

Wystarczy odwiedzić Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Pałacu Dietrichsteinów w Wodzisławiu, uruchomić wyobraźnię i zabawić się w naukowca. Odkrycie, które najbardziej Was zainteresuje, trzeba sfotografować i krótko opisać.

kopernik

Czasu już niewiele, bo tylko do najbliższego poniedziałku (13.02.). A warto, bo wśród nagród jest m.in. wstęp do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w wyzwaniu?

  • Odwiedź SOWĘ, czyli Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Pałacu Dietrichsteinów,
  • uruchom wyobraźnię i zabaw się w naukowca,
  • odkrycie, które najbardziej Cię zafascynowało, sfotografuj i krótko opisz,
  • zdjęcie umieść pod postem konkursowym, zamieszczonym na Facebooku Pałacu Dietrichsteinów. Możesz to zrobić do 13 lutego 2023 roku.

Polubienia pod Twoim postem będą miały znaczenie. Zwyciężą te fotografie, które otrzymają najwięcej polubień i innych reakcji pozytywnych. Ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę, 19 lutego, w urodziny Mikołaja Kopernika.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023