Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wiceprezydent Wacławczyk: W połowie października planujemy otwarcie aquaparku H2Ostróg

Facebook Twitter

W połowie października powinien zostać otwarty po trwającym od wiosny remoncie raciborski aquapark H20stróg. W sumie obiekt nieczynny jest już od roku, bo rok temu został zamknięty z powodu lockdownu. Mamy problem z firmą, która go remontuje - nie ukrywa Dawid Wacławczyk, zastępca prezydenta Raciborza poranny gość Radia 90.

Radio 90: Dlaczego tak długo trwa remont i kiedy się zakończy?

Dawid Wacławczyk: Mamy duży problem z firmą, która wykonuje ten remont. To jest ta sama firma która aquapark budowała. Firmy wiedzą, że w tej chwili ze względu na obostrzenia pandemiczne utrudnione będzie dochodzenie kar umownych i najzwyczajniej w świecie wykorzystuje tą sytuację. Pracownicy pojawiali się na obiekcie rzadko, dyrektor prosił, naciskał, wydzwaniał. Jest już praktycznie zielone światełko w tunelu, w tej chwili brakuje tylko jednej pompy i  tylko jeden z parametrów nie jest spełniony.

Radio 90: Kiedy otwarcie?

Dawid Wacławczyk:  Szykujemy się na połowę października.

H2Ostróg

W ramach prac modernizacyjnych wymieniana jest między innymi stacja uzdatniania wody. Jak podkreśla Dawid Wacławczyk, zastępca prezydenta Raciborza, osoby które z powodu zamknięcia aquaparku od roku nie mogą realizować swoich karnetów, mogą ten problem rozwiązać w siedzibie Ośrodka Sportu I Rekreacji.

A cała rozmowa do zobaczenia tutaj:

Poranny gość Radia 90: Dawid Wacławczyk [WIDEO]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj