Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wieczór Kobiet w bibliotece w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Jastrzębska biblioteka zaprasza wszystkie Panie na Wieczór Kobiet, który odbędzie się w piątek (6.03.) o godzinie 18:00.

W tym roku na to wydarzenie zaproszenie przyjęły: Anna Krajewska-Krawiec, która rozpocznie wydarzenie wernisażem wystawy Makramagia oraz Renata Weber i Katarzyna Wojciechowska z Fundacji Zielone Pojęcie, które wystąpią z wykładem motywacyjnym oraz zainspirują opowieścią o projekcie Kobieta dojrzała – metamofoza:

Praca, dom, związek, rozwój, zdrowie, aktywność fizyczna, rozrywka – wspaniale jest móc się realizować na wielu polach jednocześnie, tylko… nie masz czasem wrażenia, że doba jest zbyt krótka? Znalezienie czasu na wszystko jest trudne, a wtedy zwykle rezygnujemy z tego, co dotyczy nas samych. Czas biegnie nieubłaganie. Zatrzymaj się, zastanów. Czy to nie jest dobry moment, by spojrzeć na siebie inaczej? Z troską i dbałością?

Tej rady posłuchały cztery kobiety ze śląska cieszyńskiego, biorąc udział w czteromiesięcznym Projekcie Metamorfozy: Kobieta Dojrzała. Każda z nich rozpoczynając pracę nad sobą była przekonana, że ten projekt pozwoli im być pięknymi, zadbanymi kobietami. Pod koniec z zaskoczeniem stwierdziły, że zyskały coś, czego się nie spodziewały – olbrzymią wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Mają teraz siłę i energię, by resztę życia przeżyć na własnych zasadach.

Chciałybyśmy, by ta opowieść mogła zainspirować kolejne kobiety do rozpoczęcia fascynującej podróży, jaką jest poznawanie siebie i swoich potrzeb. Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkie kobiety, które chcą porozmawiać o tym: Jakie są współczesne Polki, jakie jest ich podejście do siebie i do życia? Dlaczego tak boimy się być niedoskonałe, być po prostu sobą? Co zyskujemy, odzyskując swobodę bycia sobą? Czy niedoskonałości naprawdę nam to uniemożliwiają? Co tak naprawdę nadaje sens naszemu życiu i daje poczucie szczęścia? Jak nad tym pracować?

Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj i zainspiruj się. Może już czas, by pomyśleć o sobie?

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj