Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wielkie sprzątanie w niewielkim Goleszowie

Facebook Twitter

Choć czasy czynów społecznych dawno już minęły, Goleszów zaprasza mieszkańców do włączenia się do wspólnej akacji. To ma być sprzątanie gminy na wiosnę.

sprzątanie
To będzie wielkie sprzątanie w Goleszowie

Wiosenne sprzątanie w najbliższy weekend

Społeczna akcja wiosennego porządkowania sołectw odbędzie się w Dzięgielowie, Kisielowie, Godziszowie oraz Lesznej Górnej

To właśnie sołtysi, ale i panie z KGW i strażacy ochotnicy zapraszają i zachęcają, by wziąć miotły i grabie w ręce i ruszyć przed siebie. Po wykonanych pracach organizatorzy zapraszają wszystkich na wspólny poczęstunek.

sprzątanie

fot. pixabay.com

W różnych częściach gminy sprzątanie odbędzie się w piątek bądź sobotę.

Dzięgielów:
Sołtys, Rada Sołecka oraz inne organizacje zapraszają na wiosenne sprzątanie Dzięgielowa, które odbędzie się w piątek i sobotę, w godzinach od 9:00 do 12:00. Pierwszego dnia w akcji wezmą udział uczniowie ZSP w Dzięgielowie. W sobotę do udziału w akcji organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków Dzięgielowa. Puste worki można odebrać i po wypełnieniu oddać w następujących miejscach:
* jednostka OSP w Dzięgielowie
* przystanek „Sklep”
* przystanek „Zimne Wody”
* skrzyżowanie ulic Stroma i Wielodroga
* przy kiosku na Kępie

Kisielów:
Sołtys, Rada Sołecka oraz Osp Kisielów zapraszają wszystkich mieszkańców na wspólne sprzątanie Kisielowa. Zbiórka w sobotę, 15 kwietnia o godz. 8:00 przy jednostce OSP w Kisielowie. Po wykonanych pracach organizatorzy zapraszają wszystkich na wspólny poczęstunek.

Godziszów:
Sołtys, rada sołecka, OSP Godziszów oraz Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają na wiosenne sprzątanie Godziszowa, które odbędzie się w sobotę, 15 kwietnia. Zbiórka o godz. 9:00 przy jednostce OSP w Godziszowie.

Leszna Górna:
W sobotę, 15 kwietnia o godz. 9:00 odbędzie się wspólne, wiosenne porządkowanie Lesznej Górnej. Na wydarzenie zapraszają sołtys, rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Lesznej Górnej. Zbiórka o godz. 9:00 przy Transgranicznym Centrum Szkolenia Strażaków. Po zakończeniu sprzątania planowane jest wspólne pieczenie kiełbasek.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lipca 2024