Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wiemy więcej o wczorajszej blokadzie A1. W Bełku ruch blokowała przewrócona ciężarówka

Facebook Twitter

Ponad 6 godzin zamknięty dla ruchu był węzeł autostrady w Bełku. Wczoraj (20.07.) po 11.00 na zjeździe na A1 przewróciła się ciężarówka z miałem węglowym. Wjazd na autostradę w kierunku Gliwic został całkowicie zablokowany. Ruch przywrócono dopiero o 18.43.

Fot. rybnik.policja.gov.pl

Jak już wczoraj informowała policja z Rybnika, kierujący autem 25-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego doznał urazu barku, ukarany został mandatem.

Nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia, do którego doszło na wjeździe na autostradę A1. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, jadąc w kierunku Gliwic – utracił panowanie nad samochodem i i wywrócił pojazd. 25-latek z urazem barku trafił do szpitala w Rybniku. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ruch na tym odcinku był przez kilka godzin całkowicie zablokowany.

W trosce o bezpieczeństwo policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominają również o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 marca 2023