Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wirtualne spotkanie z Łukaszem Dębskim dla dzieci

Facebook Twitter

Jastrzębska biblioteka zaprasza na wirtualne spotkanie autorskie dla dzieci. Autorem, który podjął to wyzwanie jest Łukasz Dębski, z którym można spotkać się na Facebooku 5 czerwca o godz. 11:00.

Spotkanie inspirowane będzie „Wierszownikiem z podróży dookoła świata”. Nie zabraknie również nawiązań do pozostałych książek w dorobku pisarza. Autor odpowie na pytania najmłodszych czytelników biblioteki, które dotyczyć będą m.in. usterek literek, czasu poświęconego na pisanie wiersza. Podczas XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom nie może zabraknąć pytania dotyczącego ulubionego zwierzaka autora.

Łukasz Dębski – prozaik, scenarzysta, pisarz książek dla dzieci. Autor m.in. „Wiórki, wiewiórki i inne bajki wierszem”, „Literozagadki”, „Pan Teodor Wąsik III czyli kurs bon ton dla dzieci”, „Szereg literek bez usterek”, „ Wierszownik z podróży dookoła świata”. Autor czynnie angażujący się w akcje społeczne. Pomaga dzieciom z rodzin uboższych i terenów peryferyjnych w dostępie do kultury i sztuki. Działa w fundacji Czas Dzieci.

Więcej o projekcie ,,Kultura w chmurach” przeczytasz TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2020