Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wisła – ciężko na drogach

Facebook Twitter

Mimo całodobowych dyżurów służb komunalnych, ciągle źle jeździ się po beskidzkich drogach. Teraz przeszkadza nie tyle śliska nawierzchnia, co po prostu nadmiar rozjeżdżonego śniegu na ulicach.

fot. www.worldcam.pl

Na szczęście przestało sypać, niemniej spora warstwa błota i śniegu utrudnia poruszanie się. Apelujemy o zwrócenie uwagi też na pieszych, którzy często poruszają się skrajem drogi – mówi Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Jest tam ciężko, jeśli chodzi o poruszanie się pojazdów. Nie ma takiej sytuacji jak wczoraj, kiedy pojazdy blokowały przejazd, natomiast napadło tyle śniegu, że warunki do przejazdu nie są pierwszej klasy. Chyba, że mówimy o nartach, oni mają rewelacyjnie. 

Dzisiaj rano (9.01) w Łączce na drodze między Skoczowem a Cieszynem doszło do kolizji samochodu osobowego z autokarem.

Poruszający się w kierunku Skoczowa autobus, na ulicy Cesarskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Gajową, omijał Peugeota, który nie dał rady wyjechać pod górę, ze względu na warunki atmosferyczne. Podczas omijania kierowca autobusu zjechał na lepy pas jezdni i zderzył się z jadącym w kierunku Cieszyna pojazdem New Beattle.. 49-letnia kobieta kierująca tym pojazdem,  została przewieziona do szpitala. ale tam po badaniach została zwolniona do domu. Cała sprawa zakończona mandatem karnym dla kierowcy autobusu.

Również nikt z jego pasażerów nie został ranny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj