Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wisła szykuje się na przyjęcie kibiców skoków narciarskich

Facebook Twitter

W najbliższy weekend (22-24.11.) na skoczni w Malince zawody Pucharu Świata. W Wiśle uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów, które będą miały dowieźć i odwieźć kibiców na skoki.

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.p

A już od jutra (20.11.) w południe na trasie do Wisły mają zniknąć wahadła, ruch będzie dwukierunkowy. Zmiana będzie wprowadzona w związku z zawodami, ale obowiązywać ma przez całą zimę.

Od piątku (22.11.) do niedzieli (24.11.) komunikacja regularna na linii do Wisły Malinki prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych. Ponadto, wzorem poprzednich lat, uruchomione zostaną dodatkowe kursy na czas dojazdu i odwozu kibiców na skoki. I tak:

  •  miejsce odjazdu na skoki (do Nowej Osady skrzyżowanie): przystanek przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa oraz przystanek ul. Olimpijska,
  • miejsce odjazdu po skokach do Wisły (do ul. Kolejowej): skrzyżowanie Nowa Osada, przystanek na drodze z Czarnego.
  • odjazdy dodatkowych autobusów na skoki: co 15 minut z możliwością częstszych odjazdów stosownie do potrzeb, dnia:
    23.11.19 r. – od godz. 13.30 do godz. 15.45,
    24.11.19 r. – od godz. 09.00 do godz. 11.15,
  •  odwóz chętnych kibiców po skokach narciarskich nastąpi do 50 minut od ich zakończenia na podstawie wykupionego w autobusie biletu oraz w miarę zapełniania autobusów i przejezdności drogi.
  • przewóz kibiców w ramach dodatkowej komunikacji odbywać się będzie na podstawie wykupionego w autobusie biletu „tam + powrót”.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022