Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wiślański skipass. I na narty, i do parku rozrywki

Facebook Twitter

Powoli rozpoczyna się sezon sportów zimowych, a wraz z nim nowa zaskakująca współpraca, czyli połączenie sił dwóch gigantów rozrywki na terenie Śląska i Małopolski. Wiślański Skipass i Energylandia razem.

Fot. rolfvandewal pixabay.com

Wiślański Skipass to zrzeszenie dwunastu ośrodków narciarskich z Wisły i Ustronia, które wprowadziły system wspólnej karty (SKIPASS). Dzięki temu miłośnicy zimowych atrakcji mogą korzystać z ponad 25 kilometrów świetnie utrzymanych tras o zróżnicowanej trudności, na najlepszych stokach Beskidów- wszystko to w ramach jednej, karty.

W sezonie zimowym 2018/2019 karnety skipass, które nie zostaną wykorzystane na stokach będą mogły zostać zrealizowane w Energylandii. Niewykorzystany na stokach karnet można wymienić na całodzienny bilet do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze.

Jak to działa?

W ramach jednego karnetu przysługuje 1 dzień zabawy w Energylandii. Prosimy pamiętać o tym, że niezależnie od ilości pozostałych do zrealizowania na karnecie Skipass dni możemy liczyć na jeden całodzienny bilet w Energylandii, który można zrealizować od 06.04.2019 do 19.06.2019 r. W akcji biorą udział posiadacze karnetów dostępnych w regularnej ofercie Wiślańskiego Skipassu, na których koncie pozostał minimum jeden dostępny do zrealizowania dzień.

Dotyczy to zarówno biletów dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Z promocji wyłączone są karnety jednodniowe, całosezonowe oraz zaproszenia specjalne. Szczegółowy regulamin akcji dostępny na www organizatora Wiślański Skipass.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022