Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wiślański Skipass w Radiu 90 – sprawdź warunki na stokach!

Facebook Twitter

Zima nie zawiodła miłośników białego szaleństwa! My też nie! Razem z Wiślańskim Skipassem w pierwszym tygodniu ferii rozdaliśmy Wam aż sto 8-godzinnych karnetów do wykorzystania w 11 ośrodkach. Przez cały tydzień można było nas spotkać w różnych miejscach regionu. Kto nie mógł pojawić się osobiście, miał szansę zdobyć karnety telefonicznie!

Dzięki karcie Wiślańskiego Skipassu miłośnicy zimowych atrakcji, mogą korzystać z najlepszych stoków w Beskidach. Czeka na nich ponad 25 kilometrów doskonale utrzymanych tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Od najłatwiejszych przygotowanych specjalnie dla początkujących po trasy z homologacją FIS.

Z Wiślańskim Skipassem współpracuje także cała gama ośrodków wypoczynkowych, które w ramach akcji „FREE SKI Śpisz u nas, jeździsz za darmo” w cenie noclegu oferują karnety na wszystkie stoki.

Sprawdź w jednym miejscu, jakie warunki panują na wszystkich stokach należących do Wiślańskiego SkipassuTUTAJ

Skipassowe rozdania w pierwszym tygodniu ferii – codziennie byliśmy się w innym miejscu naszego regionu – w poniedziałek w Radlinie, we wtorek w Raciborzu, w środę w Rybniku, w czwartek w Jastrzębiu-Zdroju i w piątek w Marklowicach. Sprawdź relację z akcji TUTAJ.

W drugim tygodniu ferii w poniedziałek i czwartek odwiedzimy wybrane stoki, które biorą udział w projekcie Wiślański Skipass i razem z Wami będziemy testować zimowe warunki! O których będziemy też na bieżąco informować Was w Radiu 90.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024