Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

WKU w Rybniku poleca Wojskowe Kino Plenerowe. Co to takiego?

Facebook Twitter

To będzie wyjątkowy dzień. Mieszkańców czeka projekcja filmu, który wzruszył miliony widzów. Ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez wojskowych.

Wielkimi krokami zbliża się Święto Wojska Polskiego, a wraz z nim 101. rocznica Bitwy Warszawskiej. Z tej okazji Wojskowe Kino Plenerowe wyświetli film „Karbala” reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza. Seans odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 19.00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Gniazdowie koło Koziegłów.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik wojskowy pt. „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, który rozpocznie się już od godziny 11:00. W ramach niego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Odwiedzający będą mogli m.in. zobaczyć sprzęt wojskowy. Nie zabraknie także akcentów muzycznych, takich jak chociażby występ Orkiestry Wojskowej. Dla uczestników tego wydarzenia będzie czekał także poczęstunek.

Na tym wydarzeniu bardzo mile widziani są mieszkańcy naszego regionu. Specjalne dla nich zaproszenie wystosowała Wojskowa Komenda Uzupełnień w Rybniku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj