Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Włamanie na dworcu w Rybniku. Znasz sprawcę?

Facebook Twitter

Policja poszukuje mężczyzny, który kilkukrotnie okradał wrzutomat na bilon zainstalowany w drzwiach do toalety. Straty wynoszą 3,5 tysiąca złotych. Moment przestępstwa został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło w daniach: 29 września, 11 października, 23 listopada oraz 09 i 19 grudnia br. w Rybniku przy ulicy Dworcowej, na dworcu PKP. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca poprzez wyłamanie obudowy wrzutomatu drzwi toalety, z wnętrza jego kasetki skradł bilon powodując straty o łącznej wartości 3,5 tysiąca złotych.

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia, na którym kamera zarejestrowała podejrzewanego o dokonanie przestępstwa:

Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Być może na podstawie cech ubioru ktoś z Państwa rozpozna kim jest włamywacz. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj