Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: 19-latek próbował włamać się do kiosku [WIDEO]

Facebook Twitter

Złodziej w rękach wodzisławskich policjantów. W weekend doszło do kradzieży z włamaniem w jednym z kiosków, usiłowania włamania do placówki handlowej oraz wybicia szyby w jednym ze sklepów spożywczych. Jak się okazało, sprawcą wszystkich zdarzeń był 19-latek.

fot./slaska.policja.gov.p

W ubiegły weekend na terenie Wodzisławia Śląskiego doszło do kradzieży z włamaniem w jednym z kiosków, gdzie sprawca, wybijając szybę, dokonał kradzieży 16 zapalarek. Podczas czynności prowadzonych przez wodzisławskich kryminalnych okazało się, że w tym samym okresie doszło do próby włamania do jednej z placówek handlowych i wybicia szyby w sklepie znanej sieciówki spożywczej.

Stróże prawa zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli nagrania z monitoringów, dzięki którym wytypowali potencjalnego sprawcę powyższych zdarzeń.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, któremu przedstawili zarzuty kradzieży z włamaniem, usiłowania włamania i zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i jak się okazało, był już wcześniej notowany przez Policję. Wczoraj na wniosek Policji, prokurator zastosował wobec 19-latka dozór policyjny.

Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lutego 2024