Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław Śląski: W środę zmiana w ruchu na Radlińskiej

Facebook Twitter

Zmiany w organizacji ruchu na remontowanej ulicy Radlińskiej w Wodzisławiu. Od dziś (3.11.) na odcinku od skrzyżowania z ulicą Leszka do skrzyżowania z ulicą Kokoszycką ruch prowadzony będzie jednokierunkowo od centrum w stronę Radlina. Zmiany dotyczyć będą również tras autobusów MZK, które będą korzystać z objazdu. 

fot.www.powiatwodzislawski.pl

Przebudowa ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim wykonana zostanie na odcinku 833 mb od skrzyżowania z ul. Leszka do skrzyżowania z ul. Kokoszycką. Do realizacji przewidziano przebudowę chodników, kanalizacji deszczowej oraz nawierzchni jezdni. W ramach inwestycji zostanie także wykonana kanalizacja sanitarna w ramach realizacji tzw. zamówienia wspólnego z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim.

Całkowita wartość przedsięwzięcia to 3 mln zł, z czego dofinansowanie pozyskane przez Zarząd Powiatu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi prawie 1,7 mln zł. Resztę stanowi wkład własny, który zostanie sfinansowany z budżetów powiatu oraz miasta Wodzisławia.
Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 4 grudnia 2021