Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Ekobazar także w niedziele handlowe

Facebook Twitter

Wodzisławski Ekobazar także w niedziele handlowe. Nie tylko w grudniowe soboty, ale i niedziele handlowe, będzie można wybrać się po ekologiczne zakupy do Wodzisławia Śl. To okazja, by zaopatrzyć się na zbliżające święta a także wesprzeć miejscowe firmy.

Lokalne i ekologiczne produkty można będzie nabyć na Rynku w godzinach od 9:00 do 14:30, w kolejne weekendowe dni. Zakupy oczywiście odbywać się będą w reżimie sanitarnym.

Wodzisławski Ekobazar odbywać się będzie 5, 6, 12, 13, 19 i 20 grudnia.

Korzystając z „Wodzisławskiego Ekobazaru” należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. zachować 2-metrowy dystans społeczny oraz mieć zasłonięte usta i nos.

Informacja dla producentów i sprzedawców zdrowej żywności:

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami – przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski Rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy – rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy- siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod nr telefonu: 608 375 169.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024