Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Ktoś rozrzuca karmę z gwoździami. Uważajcie na swoje psy!

Facebook Twitter

Uwaga właściciele czworonogów w Wodzisławiu! Ktoś rozrzucił na trawnikach kawałki mięsa nabite gwoździami. Wczoraj (15.04.) mogło dojść do tragedii na ulicy Wyszyńskiego.

Na taką niebezpieczną dla psa karmę natknął się jeden ze spacerujących ze swoim pupilem mieszkaniec:

Wieczorem mąż wyszedł na spacer, koło ławki suczka złapała do pyszczka kawałek mięsa, wyrwał jej to w ostatniej chwili, w mięsie były wbite 3 gwoździe. Pierwszy raz nas coś takiego spotkało, przeżyliśmy szok, wezwałam policję, zgłosiłam to również w administracji, żeby pani która sprząta tutaj dookoła zwróciła uwagę, jak znajdzie jakiś kawałek mięsa żeby go wyrzuciła. Po prostu jest to nie do uwierzenia, nie spałam całą noc ponieważ wcześniej o godzinie 2.00 w tym samym miejscu moja suczka złapała coś do pyska, dzwoniłam do weterynarza, powiedziała żeby ją obserwować, ponieważ te objawy nie występują od razu tylko po jakimś czasie. Byłam u sąsiadów którzy mają psy, ostrzegłam ich, też byli zaskoczeni i nie mogli w to uwierzyć

-mówi naszej reporterce, mieszkanka ulicy Wyszyńskiego w Wodzisławiu, Jolanta, która jest oburzona całą sytuacją:

Jest to sytuacja nie do ogarnięcia dla mnie, jest to działanie celowe i trudno sobie wyobrazić czym może się kierować taki człowiek. Weterynarz mi powiedziała, że to się wbije w jelita, uszkadza cały przewód pokarmowy i pies umiera w potwornych cierpieniach, wiec dla mnie osoby empatycznej, która kocha zwierzęta jest to po prostu nie do ogarnięcia.

Policja była na miejscu, dokonała oględzin, sprawą zajmuje się wydział kryminalny wodzisławskiej komendy policji. Mundurowi apelują, by być ostrożnym, a jeśli ktoś zauważy kolejne rozrzucone kawałki mięsa nabite gwoździami, powinien o tym zawiadomić śledczych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj