Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisław: Remont na Oraczy dopiero od 3 listopada

Facebook Twitter

Remont ulicy Oraczy w Wodzisławiu Śląskim dopiero od wtorku (3.11.), a nie, jak wcześniej zapowiadano od tego tygodnia (28.10.). Opóźnienia, jak wyjaśnia wykonawca, spowodowane są przyczynami technicznymi, jednak szczegółów nie podaje.

fot.www.powiatwodzislawski.pl

Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg od 3 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Oraczy. Zamknięty dla ruchu zostanie odcinek drogi od posesji nr 144 w kierunku miejscowości Syrynia.

Początkowo inwestycja miała rozpocząć się 28 października, jednak jak na swojej stronie poinformował Powiatowy Zarząd Dróg:

Z informacji przekazanych od wykonawcy, z przyczyn technicznych wprowadzenie czasowej organizacji ruchu i rozpoczęcie robót na ulicy Oraczy w Wodzisławiu Ślaskim nastąpi w dniu 3 listopada 2020 r.

Utrudnienia związane są z realizacją inwestycji pn. „Przebudowa nawierzchni ul. Oraczy w Wodzisławiu Śląskim”. W ramach zadania przebudowana zostanie nawierzchnia jezdni na ogólnej długości 120 m. Jego wykonawcą jest wybrane w postępowaniu przetargowym Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Alkor Sp. z o.o. Olszyny 3, 44-373 Wodzisław Śląski.

Remont kosztować będzie 77 752,64 zł i zostanie sfinansowany po połowie przez Powiat i Miasto Wodzisław Śląski.

Czytaj także:

Podobne tematy


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/server106088/ftp/radio90/radio90pl/wp-includes/wp-db.php on line 3547

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj